| Názov školy | Spojená škola internátna, Breziny 256, Prakovce 05562 |
| Adresa školy | Breziny 256, Prakovce ,05562 |
| Telefón | 0534874115 |
| skola@ssiprakovce.sk | |
| WWW stránka | https://ssiprakovce.edupage.org |
| Priezvisko, meno | telefón | ||
|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Vaščáková Drahoslava | ||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ | |||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | Funkcia | |
|---|---|---|---|
| predseda | |||
| pedagogickí zamestnanci | |||
| ostatní zamestnanci | |||
| zástupcovia rodičov | |||
| zástupca zriaďovateľa | |||
| iní |
| Názov |
| Sídlo |
| Telefón |
Počet žiakov školy: 82
Počet tried: 11
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov |
|---|---|
| I.E | 9 |
| I.M | 3 |
| I.S | 5 |
| II.D | 8 |
| II.E | 5 |
| II.M | 4 |
| II.PŠI | 6 |
| II.S | 9 |
| III.P | 6 |
| III.PŠI | 7 |
| III.S | 3 |
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2023/2024 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2023/2024, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.E | 6491 G obchodná prevádzka | práca pri príprave jedál |
| I.M | 3686 G stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| I.S | 6494 G služby a domáce práce | |
| II.D | 3383 G spracúvanie dreva | výroba úžitkových a umeleckých predmetov /ŠP/ |
| II.E | 6491 G obchodná prevádzka | práca pri príprave jedál |
| II.M | 3686 G stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| II.PŠI | 6492 E praktická škola | pestovateľské práce |
| II.S | 6494 G služby a domáce práce | |
| III.P | 6492 E praktická škola | pestovateľské práce |
| III.PŠI | 6492 E praktická škola | pestovateľské práce |
| III.S | 6494 G služby a domáce práce |
| Trieda | BIO | BCL | DEJ | DPU | EOR | ETV | ETV | FYZ | GEG | HUV | HGA | CHE | IFV | KKS | KVE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.E | |||||||||||||||
| I.M | |||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| II.D | |||||||||||||||
| II.E | |||||||||||||||
| II.M | |||||||||||||||
| II.PŠI | 1 | 1 | |||||||||||||
| II.S | |||||||||||||||
| III.P | 1 | 1 | |||||||||||||
| III.PŠI | 1,43 | 1,29 | |||||||||||||
| III.S | 3,57 |
| Trieda | MAT | MTE | MOK | NBV | OBN | ODK | OVY | OVN | OVO | PEC | PTN | PZH | PVC | PEI | PJV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.E | 2,22 | 2 | 2,11 | 1,5 | 2,33 | 2,14 | |||||||||
| I.M | 5 | 5 | 5 | 5 | 4,5 | ||||||||||
| I.S | 1,8 | 1,8 | 2,6 | 1,8 | 1,8 | ||||||||||
| II.D | 3,38 | 3,38 | 3 | 2,75 | 3,13 | ||||||||||
| II.E | 3,2 | 2,8 | 3 | 2,8 | |||||||||||
| II.M | 2,5 | 1,75 | 2,25 | 2,5 | 2,25 | ||||||||||
| II.PŠI | 2 | 1,17 | 1 | ||||||||||||
| II.S | 3,33 | 2,78 | 3 | 2,89 | 3,11 | ||||||||||
| III.P | 1,5 | 1 | 1 | ||||||||||||
| III.PŠI | 1,43 | 1,29 | |||||||||||||
| III.S | 3,14 | 3,14 | 3,57 | 3,29 | 3,43 |
| Trieda | PDA | PPS | PSY | RDV | RGZ | RGP | RVK | RVA | RSO | RUP | RPE | SBF | SJL | SLK | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.E | 2 | 1,44 | |||||||||||||
| I.M | 5 | 4 | |||||||||||||
| I.S | 1,6 | 1,8 | 1,4 | ||||||||||||
| II.D | 3,13 | 2,25 | |||||||||||||
| II.E | 2,8 | 1,2 | |||||||||||||
| II.M | 2,25 | 1 | |||||||||||||
| II.PŠI | 1 | 1 | 1,67 | 1 | |||||||||||
| II.S | 2,89 | 1,33 | |||||||||||||
| III.P | 2,67 | 1 | |||||||||||||
| III.PŠI | 1,43 | 1,43 | 1 | ||||||||||||
| III.S | 3,14 | 1 |
| Trieda | STK | STO | STT | STZ | STN | SEE | SPH | TCK | TDV | PJD | TSV | TEV | VUC | VEM | VLA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.E | 2,29 | 1,78 | |||||||||||||
| I.M | 5 | ||||||||||||||
| I.S | 1,8 | 1,2 | |||||||||||||
| II.D | 2,38 | ||||||||||||||
| II.E | 2,6 | 1,5 | |||||||||||||
| II.M | |||||||||||||||
| II.PŠI | 1 | ||||||||||||||
| II.S | 2,78 | 3,11 | 2 | ||||||||||||
| III.P | |||||||||||||||
| III.PŠI | 1,29 | ||||||||||||||
| III.S | 3,57 | 1,67 |
| Trieda | VKM | VBN | VYV | VYW | ZZR | ZLB | ZOR | ZZV | ZAR | ZRT | VDR | ZEL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.E | 2,14 | |||||||||||
| I.M | ||||||||||||
| I.S | ||||||||||||
| II.D | 2,88 | |||||||||||
| II.E | 3 | 3 | ||||||||||
| II.M | ||||||||||||
| II.PŠI | 1 | 1 | 1 | |||||||||
| II.S | ||||||||||||
| III.P | 1 | 1 | ||||||||||
| III.PŠI | 1,43 | 1,29 | ||||||||||
| III.S |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.E | 9 | 4 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| I.M | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| I.S | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| II.D | 8 | 1 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 3 |
| II.E | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| II.M | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.PŠI | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.S | 9 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| III.P | 6 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.PŠI | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.S | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Krúžok šikovných rúk | 5 | Tatiana Csiszárová | |
| Maliarik | 4 | Dominika Nagy Garančovská | |
| Remeselníček | 11 | Róbert Kočiš | |
| Šikovné ruky | 6 | Mgr. Daniel Závecký | |
| Športovo-turistický | 10 | Mgr. Tibor Seman | |
| Tvorivé ruky | 11 | Bc. Ivana Hillayová | |
| Vareška a Tvorivko | 7 | Mgr. Zuzana Simonová | |
| Vševedko | 6 | Eva Kudlová |
Vypracoval: PaedDr. Vaščáková Drahoslava
V Prakovciach, 23. júna 2025
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage