| Názov školy | Spojená škola internátna, Breziny 256, Prakovce 05562 |
| Adresa školy | Breziny 256, Prakovce ,05562 |
| Telefón | 0534874115 |
| skola@ssiprakovce.sk | |
| WWW stránka | ssiprakovce.edupage.org |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | PaedDr. Vaščáková Drahoslava | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
| Názov MZ a PK | Vedúci | Zastúpenie predmetov | Poznámka |
|---|
Počet žiakov školy: 59
Počet tried: 13
Podrobnejšie informácie:| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.B | 8 | |
| I.D | 7 | |
| I.M | 6 | |
| I.O | 4 | |
| I.PŠI | 7 | |
| I.S | 8 | |
| II.E | 4 | |
| II.M | 6 | |
| II.S | 5 | |
| III.D | 0 | |
| III.P | 0 | |
| III.PŠI | 0 | |
| III.S | 0 |
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | BIO | BCL | DEJ | DPU | EOR | ETV | ETV | FYZ | GEG | HUV | HGA | CHE | IFV | KKS | KVE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | |||||||||||||||
| I.D | |||||||||||||||
| I.M | |||||||||||||||
| I.O | 1,5 | ||||||||||||||
| I.PŠI | 1 | 1 | |||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| II.E | |||||||||||||||
| II.M | |||||||||||||||
| II.S | |||||||||||||||
| III.D | 2,8 | ||||||||||||||
| III.P | 1 | 1 | |||||||||||||
| III.PŠI | 1 | 1,14 | |||||||||||||
| III.S | 2,75 |
| Trieda | MAT | MTE | MOK | NBV | OBN | ODK | OVY | OVN | OVO | PEC | PTN | PZH | PVC | PEI | PJV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 2,5 | 1,83 | 1,83 | ||||||||||||
| I.D | 1,86 | 2 | 1,57 | 2,29 | 1,86 | ||||||||||
| I.M | 1,5 | 1 | 1 | 2 | 1,83 | ||||||||||
| I.O | 2 | 2 | 1,75 | 1,25 | 1,75 | ||||||||||
| I.PŠI | 1,57 | 1 | 1 | ||||||||||||
| I.S | 1,88 | 1,63 | 1,75 | 2 | 1,75 | ||||||||||
| II.E | 1,75 | 1,75 | 1,75 | 1,75 | |||||||||||
| II.M | 2,83 | 2,5 | 2,67 | 2,67 | 2,33 | ||||||||||
| II.S | 2,33 | 2,33 | 2,67 | 2,67 | 2,67 | ||||||||||
| III.D | 2,4 | 2,8 | 2,2 | 2,8 | 2,6 | ||||||||||
| III.P | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| III.PŠI | 1,17 | 1 | |||||||||||||
| III.S | 2,25 | 1,5 | 1,75 | 2,5 | 2,25 |
| Trieda | PDA | PPS | PSY | RDV | RGZ | RGP | RVK | RVA | RSO | RUP | RPE | SBF | SJL | SLK | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 3 | 1 | |||||||||||||
| I.D | 2 | 1 | |||||||||||||
| I.M | 2,33 | 1 | |||||||||||||
| I.O | 1,75 | 1 | |||||||||||||
| I.PŠI | 1 | 1 | 1,71 | 1 | |||||||||||
| I.S | 1,5 | 1,75 | 1,13 | ||||||||||||
| II.E | 1,75 | 1 | |||||||||||||
| II.M | 2 | 1 | |||||||||||||
| II.S | 2,67 | 1 | |||||||||||||
| III.D | 3 | 1,2 | |||||||||||||
| III.P | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| III.PŠI | 1 | 1 | 1 | ||||||||||||
| III.S | 2 | 1 |
| Trieda | STK | STO | STT | STZ | STN | SEE | SPH | TCK | TDV | PJD | TSV | TEV | VUC | VEM | VLA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | |||||||||||||||
| I.D | |||||||||||||||
| I.M | |||||||||||||||
| I.O | 1,75 | ||||||||||||||
| I.PŠI | |||||||||||||||
| I.S | 1,75 | ||||||||||||||
| II.E | 1,75 | ||||||||||||||
| II.M | |||||||||||||||
| II.S | 2,67 | 2,33 | |||||||||||||
| III.D | |||||||||||||||
| III.P | |||||||||||||||
| III.PŠI | |||||||||||||||
| III.S | 2,5 |
| Trieda | VKM | VBN | VYV | VYW | ZZR | ZLB | ZOR | ZZV | ZAR | ZRT | VDR | ZEL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 2,5 | 2,83 | 2 | |||||||||
| I.D | 2 | |||||||||||
| I.M | ||||||||||||
| I.O | ||||||||||||
| I.PŠI | 1,25 | 1 | 1 | |||||||||
| I.S | ||||||||||||
| II.E | 1,75 | 2,25 | ||||||||||
| II.M | ||||||||||||
| II.S | ||||||||||||
| III.D | 2,8 | |||||||||||
| III.P | 1 | |||||||||||
| III.PŠI | 1 | 1,14 | ||||||||||
| III.S |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 8 | 0 | 1 | 5 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 |
| I.D | 7 | 3 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| I.M | 6 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.O | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.PŠI | 7 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.S | 8 | 5 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| II.E | 4 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| II.M | 6 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.S | 5 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| III.D | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.P | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.PŠI | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.S | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 8 | 2253 | 329,79 | 1655 | 243,90 | 598 | 85,88 |
| I.D | 7 | 2033 | 290,43 | 1817 | 259,57 | 216 | 30,86 |
| I.M | 6 | 48 | 8,00 | 48 | 8,00 | 0 | 0,00 |
| I.O | 4 | 297 | 74,25 | 194 | 48,50 | 103 | 25,75 |
| I.PŠI | 7 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| I.S | 8 | 916 | 114,50 | 679 | 84,88 | 237 | 29,63 |
| II.E | 4 | 512 | 128,00 | 398 | 99,50 | 114 | 28,50 |
| II.M | 6 | 1527 | 254,50 | 1188 | 198,00 | 339 | 56,50 |
| II.S | 5 | 630 | 153,00 | 360 | 91,80 | 270 | 61,20 |
| III.D | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| III.P | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| III.PŠI | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| III.S | 0 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.B | 4572 G poľnohospodárska výroba | záhradníctvo: kvetinár, zeleninár, ovocinár |
| I.D | 3383 G spracúvanie dreva | výroba úžitkových a umeleckých predmetov /ŠP/ |
| I.M | 3686 G stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| I.O | 6485 G Opatrovateľská starostlivosť v zariadeniach sociálnej starotlivosti | |
| I.PŠI | 6492 E praktická škola | pestovateľské práce |
| I.S | 6494 G služby a domáce práce | |
| II.E | 6491 G obchodná prevádzka | práca pri príprave jedál |
| II.M | 3686 G stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| II.S | 6494 G služby a domáce práce | |
| III.D | 3383 G spracúvanie dreva | výroba úžitkových a umeleckých predmetov /ŠP/ |
| III.P | 6492 E praktická škola | pestovateľské práce |
| III.PŠI | 6492 E praktická škola | pestovateľské práce |
| III.S | 6494 G služby a domáce práce |
| Predmet | Ročník | Počet skupín | Počet hodín týždenne |
|---|
| Učebný variant | Trieda | Predmet | Počet hodín v týždni |
|---|
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Trieda | Predmet | Počet hodín týždenne |
|---|
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
| Názov súťaže | Počet žiakov | okr. kolo | kraj. kolo | národ. kolo | medzinár. kolo |
|---|
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé B) Krátkodobé C) V školskom roku 2019/2020 boli školou vypracované projekty:Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2019/2020, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Cesta do fantázie | 5 | Mgr. Miroslav Petrík | |
| Tanko, hudko, tvorko | 5 | Mgr. Petra Baňas Mihoková |
Od 13. marca 2020 do 30. júna 2020 prebiehalo v škole vyučovanie mimoriadnym spôsobom v súlade s nariadeniami hlavného hygienika a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu. O spôsobe vyučovania, metódach, formách a hodnotení informuje škola na príslušných miestach v Správe o výchovno-vzdelávacej činnosti.
Vypracoval: PaedDr. Vaščáková Drahoslava
V Prakovciach, 7. apríla 2021
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage