| Názov školy | Odborné učilište intenátne Prakovce |
| Adresa školy | Breziny 256, Prakovce ,05562 |
| Telefón | 0534874115 |
| oui.prakovce@stonline.sk | |
| Zriaďovateľ |
| Priezvisko, meno | Telefón | Služ. mobil | ||
|---|---|---|---|---|
| Riaditeľ | Mgr. Helena Katonová | |||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ | ||||
| ZRŠ |
| Titl., priezvisko, meno | Kontakt | |
|---|---|---|
| predseda | ||
| pedagogickí zamestnanci | ||
| ostatní zamestnanci | ||
| zástupcovia rodičov | ||
| zástupca zriaďovateľa | ||
| iní |
Počet žiakov školy: 87
Počet tried: 13
Podrobnejšie informácie:
| Trieda | Počet žiakov | z toho ŠVVP |
|---|---|---|
| I.B | 9 | |
| I.C | 6 | |
| I.M | 11 | |
| I.S | 5 | |
| II.A | 9 | |
| II.B | 6 | |
| II.E | 10 | |
| II.P | 6 | |
| II.S | 2 | |
| III.A | 7 | |
| III.B | 8 | |
| III.O | 5 | |
| III.P | 3 |
Počet prihlásených žiakov na prijímacie skúšky: súčet / počet dievčat
Počet žiakov prijatých bez prijímacej skúšky: súčet / počet dievčat
Počet žiakov prijatých po úspešnom absolvovaní prijímacích skúšok: súčet / počet dievčat
Počet zapísaných prvákov k 30.6.2012: súčet / počet dievčat
Skutočný počet žiakov 1.ročníka k 15.9.2012: súčet / počet dievčat
| Gym 8.roč | Gym 6.roč | Gym 4.roč | SOŠ | SOU | OU | Iné | Spolu | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| prihlásení | ||||||||
| prijatí | ||||||||
| % úspešnosti |
| Trieda | BIO | BCL | DEJ | DPU | EOR | ETV | ETV | FYZ | GEG | HUV | HGA | CHE | IFV | KKS | KVE |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | |||||||||||||||
| I.C | 1,83 | ||||||||||||||
| I.M | |||||||||||||||
| I.S | |||||||||||||||
| II.A | |||||||||||||||
| II.B | 1,83 | ||||||||||||||
| II.E | |||||||||||||||
| II.P | 1 | 1,2 | |||||||||||||
| II.S | |||||||||||||||
| III.A | 1 | ||||||||||||||
| III.B | 1,57 | 2,71 | |||||||||||||
| III.O | 1,25 | 1,75 | |||||||||||||
| III.P | 1 | 1 |
| Trieda | MAT | MTE | MOK | NBV | OBN | ODK | OVY | OVN | OVO | PEC | PTN | PZH | PVC | PEI | PJV |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 1,78 | 2,11 | 1,78 | ||||||||||||
| I.C | 1,33 | 1,17 | 2 | 2 | |||||||||||
| I.M | 2,09 | 1,91 | 1,45 | 2,27 | 1,82 | ||||||||||
| I.S | 1,2 | 1 | 1,8 | 1,8 | 1,8 | ||||||||||
| II.A | 2,5 | 2,25 | 2,5 | ||||||||||||
| II.B | 1,83 | 1,33 | 1,17 | 1,5 | |||||||||||
| II.E | 1,4 | 1,1 | 1,5 | 1,4 | |||||||||||
| II.P | 1,17 | 1 | 1 | ||||||||||||
| II.S | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | ||||||||||
| III.A | 1,5 | 1 | 1,5 | ||||||||||||
| III.B | 2,29 | 1,14 | 1,86 | 1,86 | |||||||||||
| III.O | 1,25 | 1 | 1,25 | ||||||||||||
| III.P | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | PDA | PPS | PSY | RDV | RGZ | RGP | RVK | RVA | RSO | RUP | RPE | SBF | SJL | SLK | Spr |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 2 | 1,67 | |||||||||||||
| I.C | 1,33 | 1 | |||||||||||||
| I.M | 2,36 | 1,82 | |||||||||||||
| I.S | 1,8 | 1,4 | 1 | ||||||||||||
| II.A | 2,5 | 3,25 | |||||||||||||
| II.B | 1,83 | 2 | |||||||||||||
| II.E | 1,3 | 1,6 | |||||||||||||
| II.P | 1 | 1,2 | 1,33 | 1 | |||||||||||
| II.S | 1 | 1 | |||||||||||||
| III.A | 1 | 1 | |||||||||||||
| III.B | 2,14 | 2,14 | |||||||||||||
| III.O | 1 | 1,25 | 1,25 | ||||||||||||
| III.P | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Trieda | STK | STO | STT | STZ | STN | SEE | SPH | TCK | TDV | PJD | TEV | VUC | VEM | VLA | VKM |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 1,56 | ||||||||||||||
| I.C | 1,5 | 1,17 | |||||||||||||
| I.M | 1,27 | ||||||||||||||
| I.S | 1,2 | 1,2 | |||||||||||||
| II.A | 2,5 | 2,5 | 2,75 | 1 | |||||||||||
| II.B | 1 | ||||||||||||||
| II.E | 1,3 | 1,1 | |||||||||||||
| II.P | 1 | 1 | |||||||||||||
| II.S | 1,5 | 1 | 1 | ||||||||||||
| III.A | 2,5 | 1,5 | 1,5 | 1,5 | |||||||||||
| III.B | 1,43 | ||||||||||||||
| III.O | 1 | ||||||||||||||
| III.P | 1 | 1 |
| Trieda | VYV | VYW | ZZR | ZLB | ZOR | ZZV | ZAR | ZRT | VDR | ZEL |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 2,11 | 1,89 | 2 | |||||||
| I.C | ||||||||||
| I.M | ||||||||||
| I.S | ||||||||||
| II.A | ||||||||||
| II.B | 1,5 | |||||||||
| II.E | 1,5 | 1,5 | ||||||||
| II.P | 1,2 | 1 | ||||||||
| II.S | ||||||||||
| III.A | ||||||||||
| III.B | 2 | |||||||||
| III.O | 1,75 | |||||||||
| III.P | 1 | 1 |
| Trieda | Počet | Vyznamenaní | Veľmi dobre | Prospeli | Neprospeli | Neklasifikovaní | Správanie 2 | Správanie 3 | Správanie 4 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 9 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| I.C | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| I.M | 11 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| I.S | 5 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.A | 9 | 1 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 |
| II.B | 6 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| II.E | 10 | 7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| II.P | 6 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| II.S | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| III.A | 7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 |
| III.B | 8 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| III.O | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| III.P | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trieda | Počet | Zamešk. hod. | Zam. na žiaka | Ospravedlnené | Ospr. na žiaka | Neospravedlnené | Neosp. na žiaka |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I.B | 9 | 6499 | 722,11 | 4787 | 531,89 | 1712 | 190,22 |
| I.C | 6 | 3213 | 535,50 | 3102 | 517,00 | 111 | 18,50 |
| I.M | 11 | 5583 | 507,55 | 3016 | 274,18 | 2567 | 233,36 |
| I.S | 5 | 2528 | 505,60 | 2489 | 497,80 | 39 | 7,80 |
| II.A | 9 | 3890 | 873,05 | 1475 | 325,65 | 2415 | 547,40 |
| II.B | 6 | 5150 | 858,33 | 3037 | 506,17 | 2113 | 352,17 |
| II.E | 10 | 6950 | 695,00 | 5010 | 501,00 | 1940 | 194,00 |
| II.P | 6 | 673 | 112,17 | 673 | 112,17 | 0 | 0,00 |
| II.S | 2 | 1090 | 545,00 | 1021 | 510,50 | 69 | 34,50 |
| III.A | 7 | 1472 | 445,50 | 1350 | 413,50 | 122 | 32,00 |
| III.B | 8 | 5060 | 671,02 | 3514 | 464,98 | 1546 | 206,04 |
| III.O | 5 | 852 | 198,85 | 761 | 176,30 | 91 | 22,55 |
| III.P | 3 | 139 | 46,33 | 139 | 46,33 | 0 | 0,00 |
| Názov | Počet žiakov | Úspešnosť v % | Iný údaj o úspešnosti |
|---|---|---|---|
| Monitor SJL | |||
| Monitor MAT |
| Trieda | Študijný (učebný) odbor | Zameranie |
|---|---|---|
| I.B | 4572 2 poľnohospodárska výroba | záhradníctvo : kvetinár, zeleninár a ovocinár |
| I.C | 3178 2 výroba konfekcie | šitie odevov v odevnej konfekcii |
| I.M | 3686 2 stavebná výroba | maliarske a natieračské práce |
| I.S | 6494 2 služby a domáce práce | |
| II.A | 2478 2 strojárska výroba | ručné spracúvanie kovov |
| II.B | 4572 2 poľnohospodárska výroba | záhradníctvo : kvetinár, zeleninár a ovocinár |
| II.E | 6491 2 obchodná prevádzka | práca pri príprave jedál |
| II.P | 6492 2 praktická škola | pestovateľské práce |
| II.S | 6494 2 služby a domáce práce | |
| III.A | 2478 2 strojárska výroba | ručné spracúvanie kovov |
| III.B | 4572 2 poľnohospodárska výroba | záhradníctvo : kvetinár, zeleninár a ovocinár |
| III.O | 6486 2 opatrovateľská starostlivosť v zdravotníckych zariadeniach a v zariadeniach sociálnej starostlivosti | |
| III.P | 6492 2 praktická škola | pestovateľské práce |
Pracovný pomer
| Pracovný pomer | Počet pedag. prac. | Počet nepedag. prac. | Počet úväzkov pedag. prac. | Počet úväzkov nepedag. prac. |
|---|---|---|---|---|
| TPP | ||||
| DPP | ||||
| Znížený úväzok | ||||
| ZPS | ||||
| Na dohodu |
| počet | nekvalifikovaných | kvalifikovaných | spolu |
|---|---|---|---|
| učiteľov | |||
| vychovávateľov | |||
| asistentov učiteľa | |||
| spolu |
| Ďalšie vzdelávanie | Počet absolventov | Počet študujúcich |
|---|---|---|
| 1.kvalifikačná skúška | ||
| 2.kvalifikačná skúška | ||
| štúdium školského manažmentu | ||
| špecializačné inovačné štúdium | ||
| špecializačné kvalifikačné | ||
| postgraduálne | ||
| doplňujúce pedagogické | ||
| vysokoškolské pedagogické | ||
| vysokoškolské nepedagogické |
Vložiť text o prezentácii školy na verejnosti (napr. vydávanie školského časopisu, školské akadémie, športové a kultúrne akcie, poskytovanie služieb žiakom a rodičom a pod...)
Projekty, do ktorých je škola zapojená, ich zameranie, stručná charakteristika
A) Dlhodobé
B) Krátkodobé
C) V školskom roku 2012/2013 boli školou vypracované projekty:
Dátum poslednej inšpekčnej kontroly:
Druh inšpekcie:
Ak bola inšpekcia vykonaná v šk. roku 2012/2013, uveďte predmety a oblasti (riadenie, proces, podmienky), v ktorých bola dosiahnutá úroveň:
- veľmi dobrá
- dobrá
- priemerná
- málo vyhovujúca
- nevyhovujúca
- kľúčové pozitívne stránky školy
- oblasti vyžadujúce zlepšenie
V súvislosti so zabezpečením výchovnovzdelávacieho procesu uviesť hodnotenie
- priestorov školy (učebne, odborné učebne, telocvične, ihriská, školská jedáleň a pod.)
- zabezpečenie výučby učebnými pomôckami
- stručnú analýzu súčasného stavu
- potreby a pripravované plány
1. Dotácie zo štátneho rozpočtu na žiakov
...
2. Príspevky na čiastočnú úhradu nákladov spojených s hmotným zabezpečením školy od rodičov alebo inej osoby, ktorá má voči žiakovi vyživovaciu povinnosť
...
3. Finančné prostriedky prijaté za vzdelávacie poukazy a spôsob ich použitia v členení podľa financovaných aktivít
...
4. Finančné prostriedky získané od rodičov alebo zákonných zástupcov žiakov, právnických osôb alebo fyzických osôb a spôsob ich použitia v členení podľa finančných aktivít
...
5. Iné finančné prostriedky získané podľa osobitných predpisov
...
Oblasti, v ktorých škola dosahuje dobré výsledky:
Oblasti, v ktorých sú nedostatky a treba úroveň výchovy a vzdelávania zlepšiť:
Návrh opatrení:
| Názov záujmového krúžku | Počet detí | Počet skupín | Vedúci |
|---|---|---|---|
| Branno-turistický krúžok | 14 | Bc. Ivan Gbúr | |
| Domáci majster | 0 | Bc. Ján Katona | |
| Fitnes krúžok | 0 | Bc. Jozef Skupek | |
| Futbalový krúžok | 0 | Ing. Renáta Malcová | |
| Krúžok varenia a pečenia | 7 | Bc. Janka Gbúrová | |
| Počítačový krúžok | 4 | Mgr. Vladimír Hojstrič | |
| Pohybovo-relaxačný krúžok | 7 | Mgr. Magdaléna Gajdicová | |
| Prírodovedný krúžok | 0 | Bc. Alžbeta Keruľová | |
| Šikovné ruky | 0 | Bc. Mária Novotná | |
| Športovo - turistický | 11 | Anna Ganzová | |
| Z každého rožka troška | 0 | Mgr. Jozef Nagy | |
| Z každého rožka troška | 1 | Ing. Mária Horváthová |
Vypracoval: Mgr. Helena Katonová
V Prakovciach, 7. apríla 2014
Správa prerokovaná v pedagogickej rade dňa:
Powered by aSc EduPage